Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
490 €
958.36 лв.

(10.89 €, 21.30 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:22 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 207 пъти.
Площ:
45 m2
Етаж:
5-ти от 9

Описание на имота:

Галерия Имоти Ви предлага чисто нов двустаен апартамент след ремонт в Студентски град до Зимния дворец, Т-маркет и Еконт.

Удобна локация - на метри са автобусни спирки, денонощни магазини, аптека и др.

Състои се от: входно антре с голям гардероб, дневна с кухненски бокс, спалня и баня с тоалетна.

Обзаведен и оборудван.

Ниски сметки през отоплителния сезон.

Възможност за наемане на подземно паркомясто.

За огледи и повече информация, моля обадете се на 0892601877 / 0892601866.
За контакт:
0892601877
Агенция:
ГАЛЕРИЯ ХОУМС
0892601866
ГАЛЕРИЯ ХОУМС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2020 г.
galeriaimoti.imot.bg
Адрес:
област София, гр. София, гр.София
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град София, Студентски град
Обява: 2c177813856132713

490 €
958.36 лв.
История на цената
(10.89 €, 21.30 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Студентски град

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност